Ish-lojtari i Spartak Moska ka pasur një sezon stop-start me 10 Premier League fillon dhe katër nën paraqitjet dhe një karton të kuq në humbjen e FA Cup e klubit të West Ham në 13 janar.

By 2. April 2019 news No Comments

Kjo është një vend tepër e vështirë për të filluar karrierën tuaj MMA; në UFC, në kartë kryesore të një PPV … kjo është një e vështirë pyesin për askënd “, ka thënë kampion të mesme.” Ai mund të respektojnë Punk, por Punk mendon se ai është një c-fjalë, me sa duket. Ndoshta në një lloj endearing të rrugës?
Manchester United po luftojnë atë me shumë prej klubeve kryesore të Evropës për nënshkrimin e Fiorentina krah Federico Chiesa, raportet thonë.

Italiani është një nga perspektivat më emocionuese në Serie A dhe të gjithë do një copë nga 21-vjeçari. 2 Federico Chiesa është kërkuar nga një numër i klubeve të gjithë Evropën Sipas gazetës italiane Corriere dello Sport, Chiesa është kërkuar edhe nga Real Madrid, Bayern Munich, Inter, Juventus dhe Manchester City. Vlera Fiorentina lojtari në £ 60million, megjithatë ky numër është vazhdimisht në rritje si Chiesa vazhdon të kryer jashtëzakonisht mirë në 2019.

TRANSFERIMI FUNDIT lëvizje NEWS GOSSIP Man Bashkuara për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs kohë update për një Spurs Kruse në verë bie poshtë për Gjermani Ace – katër vjet pasi ai kundërshtoi atyre Pog-bye? Solskjaer tha nga ekspert ai duhet të përdorë Pogba për të dërguar mesazhin se në skuadrën Man Bashkuara të sjellë ata përsëri Tottenham duhet të ri-shenjë Bale ‘fituesve dhe Modric, sugjeron ish-Spurs njeri gossip lajmeve ardhmja Coutinho Faqja e para në Spanjë si United lidhur me ex- Liverpool ylli i zbuloi shtatë lojtarë Tottenham kanë vëzhguar përpara kalimtar të verës mosmarrëveshje dritare zbuluar 14 lojtarët më të mundshme për të nënshkruar për Man United këtë verë french lidhja Real Madrid plot £ 125 milion ofertën Paul Pogba, pasi ai zbulon Zidane ‘ëndërr’ ai ka shtatë gola tashmë që nga ana e vitit, me një hat-trick në 7-1 poshtërimin Viola së romëve në Coppa Italia.

Anësori ka fituar 11 paraqitje për Italinë, pasi duke punuar rrugën e tij përmes radhët rinjve Azzurri-së. 2 21-vjeçari ka 11 paraqitje për Italinë e Bashkuar nuk janë të shkurtër e lojtarëve të gjerë, sidomos pas Anthony Martial ka nënshkruar një marrëveshje të re duke e mbajtur atë në klub deri në vitin 2024. Djajtë e Kuq janë përfolur edhe të jenë të interesuar në një lëvizje të verës për England ndjesi Jadon Sancho.

18-vjeçari është rritur për yjet në Borussia Dortmund pas largimit nga Manchester City në vitin 2017.
Floyd Mayweather pretendon se ai ka organizuar një luftë në mes ekspozitë mentee tij Gervonta Davis dhe ish-kundërshtari Tenshin Nasukawa. 50-0 pension boks legend kryesuar jashtë në Tokio për një periudhë tre-rrumbullakët kundër riu japonez në dhjetor dhe zhdukur atë në më pak se tre minuta.

2 Gervonta Davis është nënshkruar për Mayweather Promovimet Pasi u paguar $ 9million për ekspozitën, Mayweather thotë se ai i ka rregulluar tani për një skenar identik paraqet një luftëtar ai promovon, Gervonta Davis. FUNDIT boks NEWS START përhapur lajmin Eddie Hearn zbulon datën e re e mundshëm për të ardhshëm Reporter lufta VEPRIMIT Callum Smith puthi nga Pulev fton avokat; e akuzon atë për të reja, sulm shtesë seksuale të nxehtë Dejvid Prajs trondit tifozët me jashtë-of-karakter, pasthirrmë-ngarkuar shpërthim 50/50 Eddie Hearn i përgjigjet kërkesës Deontay Wilder të një ndarje 50/50 për të luftuar AJ në veprat Eddie Hearn zbulon kur ne mund të shohim Anthony Joshua luftuar Oleksandr Usyk Amir Khan’t Amir Khan shpjegon se pse ai ishte aq i varfër në luftën e fundit me Samuel Vargas çfarë tjetër?

Tyson Fury trajner zbulon që lufta është më e mundshme të ardhshëm: Joshua ose Wilder i mërzitur që vjen? Khan paralajmëron Crawford e “shokut të madh ‘, nëse ai e mbikëqyr atë për luftën e ardhshme super rendit krye dhjetë kile-për-kile boksierët sot në botë, duke përfshirë edhe Canelo dhe Joshua CON MAN McGregor është’ një herë në jetë ‘, por MMA ekspert mbështet atë për të bërë UFC kthehen BASHKIM Shawn Porter jep përditësim pozitiv në potencial Errol Spence luftuar datë DELAY synuar për Fury vs Wilder rematch vendosur të zhgënjej boks tifozët Pas mbrojtjes Davis ‘titullit nokaut botërore në natën e shtunë, Mayweather u tha gazetarëve: “Ai ka një periudhë ekspozitë me djalë Tenshin në Japoni në prill. “Po, ai është duke luftuar Tenshin në një periudhë ekspozitë në Japoni. “Unë jam krenar për tankeve dhe ai është gonna të qëndrojë aktiv.

Prilli është Tenshin dhe maj është lufta e vërtetë. “2 Tenshin Nasukawa u rrah nga Floyd Mayweather mbi Vitit të Ri Gervonta Davis është një kampion WBA super-featherweight botërore dhe, në vetëm 24, vlerësuar si një nga luftëtarët më të mirë të rinj në sport . Ndërsa një periudhë ekspozitë kundër tashmë rrafshuar, Kickboxer 20-vjeçari Tenshin do të bëjë asgjë për të më tej karrierën Davis ‘fizikisht, ajo do të ngjarë të bëjë një pak të drejtë për atë komerciale. Kur u pyetën nëse ai do të jetë i angazhuar në kontestet më të ngjashme veten, Mayweather u përgjigj: “A jam unë duke pasur shumë ekspozita?

Më shumë gjasa, po. “Unë kam marrë rreth $ 80million në tabela vlerë të ekspozitave.”
WBO kanë urdhëruar Dhimitri Andrade për të bërë mbrojtjen e radhës e titullit të tij mesme botërore kundër ish-kampion Billy Joe Saunders. Kthehu në tetor, çifti u do të takohet kur Saunders mbajtur rripin dhe amerikane ishte e detyrueshme, por tani tabelat janë kthyer pasi Brit dështuar një test drogës dhe më pas liruar titullin e tij.

3 Billy Joe Saunders luftuan Charles Adamu në një periudhë unranked më 22 dhjetor, kjo nuk është prekur nga ndalimi i tij WBO Billy Joe është dorëzuar një pezullim WBO gjashtë muaj si pasojë e përmbysje, edhe pse kjo ka qenë e përfunduar më shpejt që ai paraqiti në të gjithë kërkesave të tyre, duke përfshirë testimin e drogës shtesë http://1xbet.footballresultstoday.org/1xbet-shqiperi/ dhe punë bamirësie me fëmijët në nevojë. Në mungesë të tij, Andrade mundi Walter Kautondokwa për të kërkuar rripin dhe e mbrojti atë një herë kundër Artur Akavov.

Tani, Billy Joe Saunders dëshiron titullin e tij botëror mbrapa. 3 Demetrius Andrade tani vesh të mesme kurorën WBO të dyja palët kanë 30 ditë – deri në 21 shkurt – për të bërë një marrëveshje, atëherë periudhë do të shkojnë për ofertat çantë. Kur lufta u vendos fillimisht së bashku vitin e kaluar, nxitësit rivale Eddie Hearn (Andrade) dhe Frank Warren (Saunders) erdhi në një marrëveshje njëmbëdhjetë-orëshe – nëpërmjet kompanisë menaxhimit MTK Global.

Ajo do të jetë ndryshe këtë herë, si Demetrius Andrade është tani kampion dhe në mënyrë të drejtë për shumicën dërrmuese të një oferte të mundshme çantë, një kundërt të plotë mbi skenarin e mëparshëm. 3 WBO dërguar këtë letër, duke urdhëruar luftën

1 Mesfushori i Everton Mesfushori Aiden McGeady Everton Aiden McGeady mund të shfaqë për anën e tij për herë të parë në më shumë se një muaj në raundin e Europa League e 16 ndeshjen e dytë larg në Dynamo Kiev enjtes. Irlandez nuk ka luajtur për ekipin e parë që prej fitores 1-0 ndaj Crystal Palace në ditën e fundit të janarit, pas picking up një dëmtim në gju.

Por ai ishte në aeroplan që larguar Liverpool John Lennon Airport në vetëm pas orës 10 të mërkurën në mëngjes për udhëtim në Ukrainë. Ish-lojtari i Spartak Moska ka pasur një sezon stop-start me 10 Premier League fillon dhe katër nën paraqitjet dhe një karton të kuq në humbjen e FA Cup e klubit të West Ham në 13 janar.
Dillian Whyte ka thënë publikisht Dominic Breazeale të mos jetë një “b ****” dhe për të shmangur një luftë me të.

Më parë këtë muaj, WBC urdhëroi palë për të përmbushur për një titull ‘të përkohshme’ peshë e rëndë, ndërsa rripin kryesor është kontestuar nga Deontay Wilder dhe Tyson Fury. 2 Dillian Whyte nuk është i kënaqur me Dominic Breazeale Megjithatë, Wilder vs Fury rematch tani është në rrezik dhe Breazeale ka deklaruar se ai do të jetë i gatshëm për të hendek luftën Whyte në mënyrë që të përballet vetë kampion.